Hotel Kokorin

ubytovanie Kokorin
 

**** Hotel Kokorin / ubytovanie Kokorin

Hotel Kokorin Kokorin

Novo zrekonštruovaný hotel Kokorín leží uprostred malebnej prírody pieskovcových skál a prekrásnych jazierok priamo pod Hradom Kokořín. Hotel Kokorín ponúka svojim umiestnením a službami neopakovateľnú atmosféru pre aktívny odpočinok a relaxáciu.

Len 40 km za Prahou nájdete nespočetné množstvo turistických trás a cyklotrás, ktoré sa kľukatí medzi bizarnými pieskovcovými útvarmi a tajomnými roklinami. Nenechajte si ujsť ojedinelú turistickú atrakciu - vyhliadkový vláčik Kokorík - vyjde tiež na Vaše želanie i mimo cestovný poriadok.

Hotel Kokorín - ubytovanie:
Ubytovať sa môžete v 17 rôznych izbách s jedinečným dizajnom interiéru. K dispozícii je aj bezbariérová izba. Vybrať si môžete izbu s výhľadom na hrad a Kokorínské údolie alebo izbu s výhľadom na les a skaly. Raňajky sa podávajú formou bufetu. Hostia hotela Kokorín majú voľný vvstup do hotelového fittness a parkovanie zadarmo. Deti do 6 rokov veku sú ubytované s raňajkami zdarma.

Kokořín ubytovanie hotel Kokořín - služby:
Hotel Kokořín v Kokoríne prijíma bežné typy platobných kariet. Zľava z ubytovania pre pobyty od 3 nocí a viac. Pobyt s domácim miláčikom je povolený nielen pre psy a mačky za poplatok. Ubytovanie s domácimi miláčikmi je možné len vo vybraných izbách na prvom poschodí.

Dovolenka Kokorínsko ubytovanie hotel Kokorín:
Pôvodný Hotel Vyhlídka bol zrekonštruovaný súčasným majiteľom za prispenia dotácie z EÚ. Hotel Kokorín ponúka okrem ubytovania a stravovania rad doplnkových služieb. pobytové balíčky, požičovňa a úschovňa bicyklov, svadobný servis, vyhliadkový vláčik, bowling, wellness, detské ihrisko, konferenčné služby, masáže, infokiosek ...

Hotel Kokořín ubytovanie Kokořín - reštaurácia:
Reštaurácia Hotela Kokořín je pre Vás novo otvorená po celý týždeň a vyberať môžete zo širokej ponuky minútkových jedál a novo je pre Vás pripravená ponuka lahodných tort. Reštaurácia Hotela Kokorín je otvorená od pondelka do štvrtka od 16.00 do 21.00 hodín a od piatku do soboty od 11.00 do 21.00 hod., v nedeľu od 11.00 do 18.00 hodín. Šnek bar je otvorený od pondelka do piatku od 10.00 do 20.00 hod.

Hotel Kokorín ponúka posedenie v príjemnom bare alebo na terase s vyhliadkou do Kokorínského údolia. Raňajky sú pre hostí Hotela Kokorín pripravené od 8 hodín vo Šnek bare na Hoteli Kokorín. Skoršie raňajky sú možné po predchádzajúcej dohode s recepciou hotela Kokorín. Možnosť plnej penzie alebo polpenzie.

Kokořín ubytovanie hotel Kokorín - wellness:
V relaxačnom wellness centre hotela Kokorín, ktoré je otvorené nielen pre hostí hotela od 10:00 do 22:00 hodín, si môžete dopriať príjemnú fínsku saunu, relaxačnú vírivú vaňu (nutné objednať vopred), blahodarnú masáž a alebo si pretiahnuť telo vo fitness centre. V rámci prenájmu relaxačného centra je pre hostí zabezpečený pitný režim.

Ubytovanie hotel Kokorín v Kokoříne - služby firmám:
Konferenčné centrum Hotela disponuje širokou ponukou služieb pre vaše firemné potreby - konferenčné zázemie v dvoch štandardýchj konferenčných priestoroch - miestnosť priamo v Hoteli Kokorín je ideálna pre rokovania v menšom počte osôb (10 - 12). Konferenčný priestor Pobuda ponúka kapacitu pre 40 sediacich osôb. Pre väčšie skupiny je možné uzavrieť Reštauráciu Pobuda - je plne technicky vybavená s kapacitou až 90 sediacich osôb. Ďalej možno využiť sálu v Reštaurácii Truhlárna, ktorá pojme až 70 osôb. Všetky konferenčné priestory disponujú základným technickým vybavením: plátno, dataprojektor, WiFI AP, SW. Radi zaistí notebook, kopírovacie a tlačové služby či špecifické ozvučenie. V malebnom Máchovom kraji môžete svoje firemné rokovania či školenia obohatiť o klasickú ponuku relaxačných procedúr, nočnú návštevu hradu Kokorín, výlet vyhliadkovým vláčikom či len vychutnávaním výbornej kuchyne.

Hotel Kokorin Kokorin - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Kokorin Kokorin - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Kokorin Kokorin - hotel má reštauráciuHotel Kokorin Kokorin - V hoteli je biliardHotel Kokorin Kokorin - k dispozícii letná terasaHotel Kokorin Kokorin - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Kokorin Kokorin - akceptuje creditné karty VISAHotel Kokorin Kokorin - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Kokorin Kokorin - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Kokorin Kokorin - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Kokorin Kokorin - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: